K±cik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na Turnieje
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Werder Brema 2017/18


Werder Brema 2017/18:

Bramkarze:

1. Jiri Pavlenka (1992), CZE, 2017 Slavia Praga
30. Michael Zetterer (1995), GER, 2015 SpVgg Unterhaching
33. Jaroslav Drobny (1979), CZE, 2016 Hamburger SV

Obrońcy:

3. Luca Caldirola (1991), ITA, 2016 SV Darmstadt
4. Robert Bauer (1995), GER, 2016 FC Ingolstadt
5. Ludwig Augustinsson (1994), SWE, 2017 FC Kopenhaga
13. Milos Veljković (1995), SRB, 2016 rezerwy Tottenhamu Hotspur
18. Niklas Moisander (1985), FIN, 2016 Sampdoria Genua
20. Ulisses Garcia (1996), SUI, 2015 Grasshoppers Zurich
23. Gebre Selassie (1986), CZE, 2012 Slovan Liberec
26. Ludovic Sane (1987), SEN, 2016 Girondins Bordeaux
28. Jesper Verlaat (1996), HOL, 2017 rezerwy

Pomocnicy:

6. Thomas Delaney (1991), DEN, 2017 FC Kopenhaga
7. Florian Kainz (1992), AUT, 2016 Rapid Wiedeń
8. Jerome Gondorf (1988), GER, 2017 SV Darmstadt
15. Izet Hajrović (1991), BO¦/SUI, 2016 SD Eibar
16. Zlatko Junuzović (1987), AUT, 2012 Austria Wiedeń
17. Justin Eilers (1988), GER, 2016 Dynamo Drezno
22. Fin Bartels (1987), GER, 2014 FC St. Pauli
25. Athanasios Petsos (1991), GRE, 2017 Fulham Londyn (odszedł w sierpniu 2017 do Rapidu Wiedeń)
34. Sambou Yatabare (1989), MAL, 2016 Olympiakos Pireus (odszedł w sierpniu 2017 do Royalu Royal Antwerp)
35. Maximilian Eggestein (1996), GER, 2014 rezerwy
38. Niklas Schmidt (1998), GER, 2016 drużyna młodzieżowa
41. Levent Aycicek (1994), GER, 2017 TSV 1860 Monachium (odszedł w sierpniu 2017 do Greuther Furth)
44. Philipp Bargfrede (1989), GER, 2008 rezerwy

Napastnicy:

9. Aron Johannsson (1990), USA, 2015 AZ Alkmaar
10. Max Kruse (1988), GER, 2016 VfL Wolfsburg
19. Yuning Zhang (1997), CHN, 2017 West Bromwich Albion
24. Johannes Eggestein (1998), GER, 2016 drużyna młodzieżowa
29. Ishak Belfodil (1992), ALG, 2017 Standard Liege (przyszedł w sierpniu 2017 ze Standardu Liege)
47. Ousman Manneh (1997), GAM, 2016 rezerwy

Trener: Alexander Nouri (1979), GER, 2016 rezerwy
Asystent trenera: Markus Feldhoff (1974), GER, 2016 SC Paderborn
Trener bramkarzy: Christian Vander (1980), GER, 2014 reprezentacja Niemiec U-20
Scout: Frank Ordenewitz (1965), GER, 2005 wolny transfer
Fizjoterapeuta: Holger Berger (1955), GER, ???

Dyrektor zarz±dzaj±cy: Frank Baumann (1975), GER, 2016 wolny transfer

© 2005-13 www.sklady.hostmix.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2