K±cik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na Turnieje
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Olimpia Grudzi±dz 2017/18


Olimpia Grudzi±dz 2017/18:

Bramkarze:

1. Wojciech Małecki (1990), POL, 2017 Górnik Łęczna
19. Wojciech Muzyk (1998), POL, 2017 MKS Ełk
23. Patryk Królczyk (1994), POL, 2016 Poroniec Poronin

Obrońcy:

3. Adrian Bielawski (1996), POL, 2013 Lechia Gdańsk
4. Miha Goropevsek (1991), SVN, 2017 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2017 z wolnego transferu)
21. Jakub Wawszczyk (1998), POL, 2017 rezerwy Arki Gdynia
24. Matic Zitko (1990), SVN, 2016 NK Rudar Velenje
25. Damian Ciechanowski (1996), POL, 2016 Zawisza Bydgoszcz
27. Marcin WoĽniak (1984), POL, 2012 Sandecja Nowy S±cz
33. Tomasz Wełna (1991), POL, 2017 Aris Limassol
Sebastian Chru¶ciel (1997), POL, 2017 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2017 z wolnego transferu)

Pomocnicy:

6. Maciej Wolski (1997), POL, 2017 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
7. Damian Michalik (1992), POL, 2016 Zawisza Bydgoszcz
8. Kamil Kurowski (1994), POL, 2015 Legia Warszawa
9. Marcin Kaczmarek (1979), POL, 2014 Widzew ŁódĽ
10. Robert Janicki (1997), POL, 2017 Lech Poznań (przyszedł w lipcu 2017 z Lecha Poznań)
14. Mateusz Klichowicz (1991), POL, 2017 Bytovia Bytów
16. Michał Wawryszczuk (1997), POL, 2017 wolny transfer
17. Eusebio Bancessi (1995), GBI, 2017 Pogoń Siedlce
18. Szymon Stach (1998), POL, 2017 rezerwy Zagłębia Sosnowiec (odszedł w sierpniu 2017 do GKS-u Jastrzębie)
20. Daniel Feruga (1988), POL, 2017 Podbeskidzie Bielsko-Biała
28. Michael Olczyk (1997), POL, 2017 FC Schalke 04 (A)
50. Miłosz Waszczuk (1999), POL, 2016 rezerwy
96. Marcin Poręba (1999), POL, 2017 Bałtyk Gdynia
Hubert Adamczyk (1998), POL, 2017 Cracovia Kraków (przyszedł w sierpniu 2017 z Cracovii Kraków)
Konrad Handzlik (1998), POL, 2017 rezerwy Legii Warszawa (przyszedł w sierpniu 2017 z rezerw Legii Warszawa)
Adrian Klimczak (1997), POL, 2017 Arka Gdynia (przyszedł w sierpniu 2017 z Arki Gdynia)
Milan Lech (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa
Mateusz Rumiński (2001), POL, 2016 drużyna młodzieżowa

Napastnicy:

11. Vladimir Koval (1992), UKR, 2017 LKS Nieciecza
12. Nildo (1983), BRA, 2016 wolny transfer
26. Ville Salmikivi (1992), FIN, 2017 Beroe Stara Zagora
Krystian Popiela (1998), POL, 2017 Wisła Płock (przyszedł w sierpniu 2017 z Wisły Płock)

Trener: Jacek Paszulewicz (1977), POL, 2015 asystent trenera
Trener bramkarzy: Andrzej Bledzewski (1977), POL, 2016 wolny transfer

© 2005-13 www.sklady.hostmix.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2