K±cik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na Turnieje
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Bytovia Bytów 2017/18


Bytovia Bytów 2017/18:

Bramkarze:

1. Mateusz Oszmaniec (1988), POL, 2008 Orzeł Tr±bki Wielkie
25. Michał Szromnik (1993), POL, 2016 wolny transfer
27. Andrzej Witan (1990), POL, 2017 Wisła Puławy
Bartosz Ryngwelski (1999), POL, 2015 drużyna młodzieżowa

Obrońcy:

2. Marek Opałacz (1984), POL, 2015 Flota ¦winouj¶cie
3. Łukasz Wróbel (1983), POL, 2011 Dolcan Z±bki
5. Krzysztof B±k (1982), POL, 2014 Lechia Gdańsk
23. Filip Modelski (1992), POL, 2017 wolny transfer
37. Wojciech Wilczyński (1990), POL, 2013 Warta Poznań
44. Michał Stasiak (1981), POL, 2017 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2017 z wolnego transferu)
55. Fran Gonzalez (1989), ESP, 2017 wolny transfer
96. Bartosz Waleńcik (1996), POL, 2017 rezerwy Piasta Gliwice (przyszedł w lipcu 2017 z rezerw Piasta Gliwice)
Mateusz Kaba (1999), POL, 2016 drużyna młodzieżowa

Pomocnicy:

6. Michał Rzuchowski (1993), POL, 2016 rezerwy Ruchu Chorzów
7. Jakub Wilk (1985), POL, 2017 Zagłębie Sosnowiec
8. Sebastian Kamiński (1992), POL, 2016 Zawisza Bydgoszcz
10. Michał Jakóbowski (1992), POL, 2017 Chojniczanka Chojnice
14. Bartosz Biel (1994), POL, 2017 Kotwica Kołobrzeg
16. Bartłomiej Poczobut (1993), POL, 2015 Gwardia Koszalin
21. Mario Cie¶lik (1997), POL, 2016 drużyna młodzieżowa FC Nurnberg
28. Jakub Kuzdra (1997), POL, 2017 Piast Gliwice
30. Kamil Wacławczyk (1987), POL, 2016 KS Polkowice
66. Michał Szewczyk (1992), POL, 2017 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2017 z wolnego transferu)
68. Bartosz Wolski (1997), POL, 2017 rezerwy FC Genoa
72. Maksymilian Hebel (1997), POL, 2017 rezerwy Arki Gdynia
77. Sławomir Duda (1989), POL, 2017 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2017 z wolnego transferu)
Maciej Błaszkowski (1999), POL, 2016 drużyna młodzieżowa
Krzysztof Kropidłowski (1999), POL, 2016 drużyna młodzieżowa
Bartosz Lachowicz (1997), POL, 2015 rezerwy (odszedł w lipcu 2017 na wolny transfer, a następnie do Gryfa Polanów)
Patryk Wolski (1999), POL, 2016 rezerwy

Napastnicy:

9. Orlande Kpassa (1997), WKS, 2017 Stolem Gniewino
11. Janusz Surdykowski (1986), POL, 2013 Arka Gdynia

Trener: Adrian Stawski (1978), POL, 2017 asystent trenera
Asystent trenera: Rafał Wójcik (1978), POL, 2017 wolny transfer

© 2005-13 www.sklady.hostmix.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2