K±cik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na poz. Turnieje
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SCR Altach 2017/18


SCR Altach 2017/18:

Bramkarze:

1. Martin Kobras (1986), AUT, 2009 Sturm Graz
12. Andreas Lukse (1987), AUT, 2014 SV Kapfenberg
24. Benjamin Ozegović (1999), AUT, 2016 Austria Wiedeń (A)
31. Filip Dmitrović (1995), SRB, 2017 LASK Linz (odszedł w styczniu 2018 do LASK Linz, a następnie do SKN St. Polten)

Obrońcy:

2. Stefan Sonderegger (1994), AUT, 2017 rezerwy
3. Lucas Galvao (1991), BRA, 2015 SC Austria Lustenau (odszedł w sierpniu 2017 do Rapidu Wiedeń)
5. Philipp Netzer (1985), AUT, 2009 wolny transfer
6. Emanuel Sakić (1991), AUT, 2016 SC Austria Lustenau (odszedł w styczniu 2018 do Atromitosu Ateny)
7. Andreas Lienhart (1986), AUT, 2009 SV Kapfenberg
16. Emanuel Schreiner (1989), AUT, 2013 SV Ried
18. Jan Zwischenbrugger (1990), AUT, 2014 SV Ried
23. Benedikt Zech (1990), AUT, 2012 wolny transfer
32. Bernhard Janeczek (1992), AUT, 2017 Dinamo Bukareszt

Pomocnicy:

9. Christian Gebauer (1993), AUT, 2017 WSG Wattens
10. Patrick Salomon (1988), AUT, 2014 SC Austria Lustenau
11. Bernard Tekpetey (1997), GHA, 2017 FC Schalke 04 (przyszedł w sierpniu 2017 z FC Schalke 04 i odszedł w styczniu 2018 do FC Schalke 04)
11. Marco Meilinger (1991), AUT, 2018 Aalborg BK (przyszedł w styczniu 2018 z Aalborg BK)
14. Nikola Zivotić (1996), AUT, 2016 Austria Wiedeń (A) (odszedł w lipcu 2017 do SC Wiener Neustadt)
17. Valentino Müller (1999), AUT, 2015 drużyna młodzieżowa AKA Vorarlberg
20. Johannes Tartarotti (1999), AUT, 2016 drużyna młodzieżowa AKA Vorarlberg
21. Simon Piesinger (1992), AUT, 2017 Sturm Graz
22. Stefan Nutz (1992), AUT, 2017 SV Ried
27. Mathias Honsak (1996), AUT, 2017 RB Salzburg (przyszedł w sierpniu 2017 z RB Salzburg)
28. Boris Prokopić (1988), AUT, 2013 Rapid Wiedeń
29. Louis Clement Ngwat-Mahop (1987), CMR, 2012 wolny transfer
30. Kristijan Dobras (1992), AUT, 2017 Sturm Graz

Napastnicy:

8. Adrian Grbić (1996), AUT, 2017 AC Floridsdorfer
13. Nicolas Moumi Ngamaleu (1994), CMR, 2016 Coton Sport (odszedł w sierpniu 2017 do Young Boys Berno)
14. Yusuf Otubanjo (1992), NGA, 2018 MSK Zilina (przyszedł w lutym 2018 z MSK Ziliny)
15. Michael Cheukoua (1997), CMR, 2017 Canon Yaounde (przyszedł w sierpniu 2017 z Canonu Yaounde)
25. Hannes Aigner (1981), AUT, 2012 LASK Linz
26. Daniel Nussbaumer (1999), AUT, 2016 drużyna młodzieżowa
Volkan Akyildiz (1995), TUR, 2018 rezerwy (przyszedł w styczniu 2018 z rezerw)

Trener: Klaus Schmidt (1967), AUT, 2017 BW Linz
Asystenci trenera: Thomas Hickersberger (1973), AUT, 2017 wolny transfer
Werner Grabherr (1985), AUT, 2017 trener

© 2005-13 www.sklady.hostmix.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2