K±cik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na poz. Turnieje
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SKN St. Polten 2017/18


SKN St. Polten 2017/18:

Bramkarze:

1. Christoph Riegler (1992), AUT, 2010 drużyna młodzieżowa
31. Filip Dmitrović (1995), SRB, 2018 LASK Linz (przyszedł w styczniu 2018 z LASK Linz)
32. Thomas Vollnhofer (1984), AUT, 2016 First Vienna
82. Lukas Wackerle (1995), AUT, 2017 SC Schwaz

Obrońcy:

3. Michael Huber (1990), AUT, 2013 TSV Hartberg
4. Adi Mehremić (1992), BO¦, 2017 Spartak Myjava (odszedł w lutym 2018 do Zeljeznicara Sarajevo)
5. Ahmet Muhamedbegović (1998), AUT, 2016 drużyna młodzieżowa
6. Daniel Petrović (1992), SRB/AUT, 2015 SK Vorwarts Steyr
21. Babacar Diallo (1989), FRA/SEN, 2017 Kuopion Palloseura
22. Sandro Ingolitsch (1997), AUT, 2017 FC Liefering
28. Damir Mehmedović (1997), AUT, 2017 BW Linz
29. David Stec (1994), AUT, 2013 rezerwy
Luan (1996), BRA, 2018 Sturm Graz (przyszedł w styczniu 2018 ze Sturm Graz)
Patrick Wessely (1994), AUT, 2018 Septemvri Sofia (przyszedł w styczniu 2018 z Septemvri Sofia)

Pomocnicy:

7. Daniel Luxbacher (1992), AUT, 2017 SCR Altach
8. Michael Ambichl (1991), AUT, 2007 drużyna młodzieżowa
10. Devante Parker (1996), GER, 2017 FSV Mainz
13. Lukas Thurauer (1987), AUT, 2015 Admira Wacker (odszedł w styczniu 2018 do SC Krems)
14. Husein Balić (1996), BO¦, 2015 SK Vorwarts Steyr
16. Martin Adamec (1998), SVK, 2016 drużyna młodzieżowa
17. Manuel Martić (1995), AUT, 2015 SK Vorwarts Steyr
18. George Davies (1996), SLE, 2017 Greuther Furth
19. Lorenz Grabovac (1997), AUT, 2017 FC Liefering
20. Daniel Schutz (1991), AUT, 2016 SV Grodig
27. Eldis Bajrami (1992), MKD, 2017 wolny transfer (przyszedł we wrze¶niu 2017 z wolnego transferu)
39. Dominik Hofbauer (1990), AUT, 2017 Arka Gdynia (przyszedł w lipcu 2017 z Arki Gdynia)
77. Mario Mosbock (1996), AUT, 2014 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2017 do SC Wiener Neustadt)
David Atanga (1996), GHA, 2018 RB Salzburg (przyszedł w styczniu 2018 z RB Salzburg)
Eren Keles (1994), AUT, 2018 Rapid Wiedeń (przyszedł w styczniu 2018 z Rapidu Wiedeń)
Philipp Malicsek (1997), AUT, 2018 Rapid Wiedeń (przyszedł w styczniu 2018 z Rapidu Wiedeń)

Napastnicy:

11. Roope Riski (1991), FIN, 2017 SJK Seinajoki
23. Aleksandar Vucenović (1997), AUT, 2016 rezerwy
24. Martin Rasner (1995), AUT, 2017 FC Heidenheim (przyszedł w lipcu 2017 z FC Heidenheim)
26. Lonsana Doumbouya (1990), GUI, 2017 CT Inverness
34. Alex Sobczyk (1997), AUT, 2017 Rapid Wiedeń (przyszedł w sierpniu 2017 z Rapidu Wiedeń i odszedł w styczniu 2018 do Rapidu Wiedeń, a następnie do SC Wiener Neustadt)
89. Pak Kwang-Ryong (1992), KPN, 2017 Lausanne Sport (przyszedł w sierpniu 2017 z Lausanne Sport)
99. Maximilian Entrup (1997), AUT, 2017 Rapid Wiedeń

Trener: Jochen Fallmann (1979), AUT, 2016 asystent trenera (do 10.09.2017)
Oliver Lederer (1978), AUT, 2017 wolny transfer (od 13.09.2017)
Asystenci trenera: Markus Schopp (1974), AUT, 2017 wolny transfer (od 13.09.2017)
Marcel Ketelaer (1977), GER, 2017 wolny transfer
Trener bramkarzy: Wolfgang Knaller (1961), AUT, 2014 First Vienna

Dyrektor sportowy: Markus Schupp (1966), GER, 2017 wolny transfer

© 2005-13 www.sklady.hostmix.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2