K±cik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na poz. Turnieje
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
AA Gent 2017/18


AA Gent 2017/18:

Bramkarze:

1. Jacob Rinne (1993), SWE, 2016 Orebro SK (odszedł w sierpniu 2017 do Aalborg BK)
20. Yannick Thoelen (1990), BEL, 2015 Lommel United
35. Youn Czekanowicz (2000), LUX, 2017 rezerwy
91. Lovre Kalinić (1990), CRO, 2017 Hajduk Split
Anthony Swolfs (1997), BEL, 2018 KV Mechelen (przyszedł w styczniu 2018 z KV Mechelen)

Obrońcy:

2. Samuel Gigot (1993), FRA, 2017 KV Kortrijk
4. Noel Naby Soumah (1994), SEN, 2016 Royal White Star Bruksela
5. Noe Dussenne (1992), BEL, 2017 FC Crotone (przyszedł w sierpniu 2017 z FC Crotone)
11. Deiver Machado (1993), COL, 2017 Millonarios Bogota
13. Stefan Mitrović (1990), SRB, 2015 SC Freiburg
21. Nana Asare (1986), GHA, 2013 FC Utrecht
22. Dylan Bronn (1995), TUN, 2017 FC Niort (przyszedł w lipcu 2017 z FC Niort)
29. Thibault de Smet (1998), BEL, 2016 drużyna młodzieżowa
32. Thomas Foket (1994), BEL, 2014 KV Oostende
38. Siebe Horemans (1998), BEL, 2017 Oud-Heverlee Leuven
55. Rami Gershon (1988), ISR, 2014 Waasland-Beveren (odszedł w sierpniu 2017 do Maccabi Hajfa)
Jeremy Taravel (1987), FRA, 2017 FC Sion (odszedł w sierpniu 2017 do Cercle Brugge)

Pomocnicy:

3. Lucas Schoofs (1997), BEL, 2017 Oud-Heverlee Leuven
6. Birger Verstraete (1994), BEL, 2017 KV Kortrijk
7. Giorgi Chakvetadze (1999), GEO, 2017 Dinamo Tbilisi (przyszedł w sierpniu 2017 z Dinama Tbilisi)
8. Thomas Matton (1985), BEL, 2015 KV Kortrijk (zakończył karierę w grudniu 2017)
10. Renato Neto (1991), BRA, 2013 Sporting Lizbona
14. Tesfaldet Tekie (1997), SWE, 2017 IFK Norrkoping (odszedł w styczniu 2018 do Ostersunds FK)
15. Kenny Saief (1993), USA/ISR, 2014 Hapoel Ramat HaSharon
18. Samuel Kalu (1997), NGA, 2017 AS Trencin
19. Brecht Dejaegere (1991), BEL, 2013 KV Kortrijk
23. Franko Andrijasević (1991), CRO, 2017 NK Rijeka
24. Nicolas Raskin (2001), BEL, 2017 drużyna młodzieżowa Anderlechtu Bruksela
25. Damien Marcq (1988), FRA, 2017 Royal Charleroi
28. Aboubakary Koita (1998), BEL/SEN, 2017 ASV Geel
33. Louis Verstraete (1999), BEL, 2016 drużyna młodzieżowa
44. Anderson Esiti (1994), NGA, 2016 GD Estoril
77. Danijel Milicević (1986), SUI, 2014 Royal Charleroi
99. Lior Inbrum (1996), ISR, 2017 SC Ashdod (odszedł w sierpniu 2017 do NK Maribor)

Napastnicy:

7. Kalifa Coulibaly (1991), MAL, 2015 Royal Charleroi (odszedł w sierpniu 2017 do FC Nantes)
9. Mamadou Sylla (1994), SEN, 2017 AS Eupen
17. Roman Yaremchuk (1995), UKR, 2017 Dynamo Kijów (przyszedł w sierpniu 2017 z Dynama Kijów)
27. Moses Simon (1995), NGA, 2015 AS Trencin
31. Yuya Kubo (1993), JPN, 2017 Young Boys Berno
Darko Bjedov (1989), SRB, 2017 FK Javor Ivanjica
Simon Diedhiou (1991), SEN, 2017 Royal Mouscron (odszedł w sierpniu 2017 do Oud-Heverlee Leuven)

Trener: Hein Vanhaezebrouck (1964), BEL, 2014 KV Kortrijk (do 27.09.2017)
Peter Balette (1961), BEL, 2017 asystent trenera (od 28.09.2017 do 04.10.2017)
Yves Vanderhaeghe (1970), BEL, 2017 wolny transfer (od 04.10.2017)
Asystent trenera: Peter Balette (1961), BEL, 2016 Racing Genk (do 28.09.2017 i od 04.10.2017)

© 2005-13 www.sklady.hostmix.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2