K±cik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na poz. Turnieje
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
O Nas


O Nas - wszystkie istotne informacje zwi±zane z naszym serwisem i z jego celami.

Po co?

Najistotniejsze pytanie, jakie niejeden internauta mógłby sobie zadać wchodz±c pierwszy raz na tę stronę. No wła¶nie, dlaczego zdecydowali¶my się zrobić nasz serwis? Otóż tworzymy tę stronę dla Ciebie, drogi użytkowniku. Mamy za cel pomóc fanom piłki nożnej w dostarczaniu cennych informacji, jakimi na pewno s± składy drużyn. Bo w końcu - gdyby drużyna nie miała dobrze rozbudowanej kadry, to jakie wyniki by osi±gała? Na pewno niezbyt dobre. Także za cel mamy pomagać użytkownikom, a jednocze¶nie jednoczyć wszystkich fanów ciekawostek piłkarskich. Nie jeste¶my jednak serwisem bez przyszło¶ci, tak więc jeste¶my zainteresowani wszelkimi propozycjami sponsoringu dobrego serwera, choć niewykluczone, że niedługo sami go kupimy.

Jak?

W jaki sposób dodajemy dane (kadry drużyn) na nasz± stronę? Naturalnie sami je piszemy, korzystaj±c z wielu dogłębnych Ľródeł. Kadry od¶wieżamy w bardzo szybkim czasie, aktualizujemy stronę na bież±co. Zestawy składów z lig nie s± więc z żadnej strony chociażby w połowie ¶ci±gnięte, wszystko jest autorstwa www.sklady.hostmix.pl i nikt nie ma prawa bez naszej zgody ¶ci±gać ich zawarto¶ci.

O czym?

Pytanie bardzo łatwe, choć niektórzy mog± mieć w±tpliwo¶ci co do głównego tematu strony, gdyż w najbliższej przyszło¶ci planujemy dodać różne inne fakty dotycz±ce piłki nożnej, jak choćby ciekawe artykuły czy zestawy statystyk. Nasza strona jest po¶więcona składom drużyn piłki nożnej z całego ¶wiata. Na naszej stronie postaramy się dodawać niezbędne informacje zwi±zane z głównym tematem strony i ciężko pracować, by wszyscy zapaleni fani piłki nożnej mieli Ľródło swoich informacji. Przypomnę, że w Polsce mało jest stron po¶więconych takiemu tematowi, zagranicznych natomiast - sporo.

Istotne fakty

Strona istnieje dokładnie od 18 sierpnia 2005 roku, jednak oficjalne otwarcie nast±piło między 5 wrze¶nia 2005 a 6 wrze¶nia 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© 2005-13 www.sklady.hostmix.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2