K±cik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na Turnieje
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Eliminacje Mistrzostw ¦wiata 2002 - wyniki


Eliminacje Mistrzostw ¦wiata 2002 (Europa) - wyniki.

GRUPA 1

TABELA

1. Rosja (23 pkt)
2. Słowenia (20 pkt)
---
3. Jugosławia (19 pkt)
4. Szwajcaria (14 pkt)
5. Wyspy Owcze (7 pkt)
6. Luksemburg (0 pkt)

Sobota, 02.09.2000
Szwajcaria - Rosja 0:1 (Bestchastnykh 74)

Niedziela, 03.09.2000
Luksemburg - Jugosławia 0:2 (Milosević 4, 26)
Wyspy Owcze - Słowenia 2:2 (Arge 87, O. Hansen 90 - Udović 25, Osterc 85)

Sobota, 07.10.2000
Szwajcaria - Wyspy Owcze 5:1 (Zwyssig 26, Fournier 35, Turkyilmaz 43 k, 45 k, 53 k - Petersen 4)
Luksemburg - Słowenia 1:2 (Strasser 46 - Zahović 39, Milinović 41)

¦roda, 11.10.2000
Rosja - Luksemburg 3:0 (Buznikin 19, Khokhlov 57, Titov 90)
Słowenia - Szwajcaria 2:2 (Siljak 44, Acimović 78 - Turkyilmaz 20, 66)

Sobota, 24.03.2001
Luksemburg - Wyspy Owcze 0:2 (C. Jacobsen 75, Morkore 82)
Jugosławia - Szwajcaria 1:1 (Mihajlović 68 - Chapuisat 84)
Rosja - Słowenia 1:1 (Khokhlov 8 - Knavs 22)

¦roda, 28.03.2001
Szwajcaria - Luksemburg 5:0 (Frei 9, 31, 90, Lonfat 64, Chapuisat 72)
Słowenia - Jugosławia 1:1 (Zahović 90 - Milosević 32)
Rosja - Wyspy Owcze 1:0 (Mostovoi 19)

¦roda, 25.04.2001
Jugosławia - Rosja 0:1 (Bestchastnykh 72)

Sobota, 02.06.2001
Rosja - Jugosławia 1:1 (Kovtun 25 - Mijatović 32)
Słowenia - Luksemburg 2:0 (Zahović 35, 65 k)
Wyspy Owcze - Szwajcaria 0:1 (Frei 80)

¦roda, 06.06.2001
Szwajcaria - Słowenia 0:1 (Cimirotić 83)
Luksemburg - Rosja 1:2 (Schneider 48 - Alenichev 16, Semak 76)
Wyspy Owcze - Jugosławia 0:6 (Stanković 20, 55, Kezman 29, 89, 90, Milosević 68)

¦roda, 15.08.2001
Jugosławia - Wyspy Owcze 2:0 (Mihajlović 23, Djukić 86)

Sobota, 01.09.2001
Szwajcaria - Jugosławia 1:2 (M. Yakin 24 - Milosević 39, Krstajić 73)
Słowenia - Rosja 2:1 (Osterc 62, Acimović 90 k - Titov 73)
Wyspy Owcze - Luksemburg 1:0 (Kristian-Hansen 85 k)

¦roda, 05.09.2001
Luksemburg - Szwajcaria 0:3 (Frei 10, Turkyilmaz 57, 84)
Jugosławia - Słowenia 1:1 (P. Djordjević 53 - Milinović 11)
Wyspy Owcze - Rosja 0:3 (Bestchastnykh 20, 31, Shirko 88)

Sobota, 06.10.2001
Jugosławia - Luksemburg 6:2 (Jokanović 19, Mijatović 58, Kezman 61, 72, Milosević 63, 68 - Peters 38, Christophe 52)
Rosja - Szwajcaria 4:0 (Bestchastnykh 15 k, 18, 38, Titov 83)
Słowenia - Wyspy Owcze 3:0 (N. Ceh 13, 31, Tiganj 81)

GRUPA 2

TABELA

1. Portugalia (24 pkt)
2. Irlandia (24 pkt)
---
3. Holandia (20 pkt)
4. Estonia (8 pkt)
5. Cypr (8 pkt)
6. Andora (0 pkt)

¦roda, 16.08.2000
Estonia - Andora 1:0 (Reim 64 k)

Sobota, 02.09.2000
Andora - Cypr 2:3 (Gonzalez 45, I. Lima 51 - Konstantinou 25 k, 90, Agathokleous 77)
Holandia - Irlandia 2:2 (Talan 70, van Bronckhorst 83 - Rob. Keane 21, McAteer 64)

Niedziela, 03.09.2000
Estonia - Portugalia 1:3 (Oper 84 - Rui Costa 14, Figo 49, Sa Pinto 57)

Sobota, 07.10.2000
Andora - Estonia 1:2 (Ruiz 90 k - Reim 54, Oper 65)
Cypr - Holandia 0:4 (Seedorf 69, 78, Overmars 81, Kluivert 90)
Portugalia - Irlandia 1:1 (Sergio Conceicao 57 - Holland 72)

¦roda, 11.10.2000
Irlandia - Estonia 2:0 (Kinsella 25, Dunne 50)
Holandia - Portugalia 0:2 (Sergio Conceicao 11, Pauleta 44)

¦roda, 15.11.2000
Cypr - Andora 5:0 (Okkas 10, 18, Agathokleous 43, Christodoulou 73. Spoljarić 90 k)

¦roda, 28.02.2001
Portugalia - Andora 3:0 (Figo 1, 48, Pauleta 36)

Sobota, 24.03.2001
Andora - Holandia 0:5 (Kluivert 9, Hasselbaink 36, van Hooijdonk 60, 71, van Bommel 85)
Cypr - Irlandia 0:4 (Roy Keane 33, 89, Harte 43 k, Kelly 80)

¦roda, 28.03.2001
Andora - Irlandia 0:3 (Harte 33 k, Kilbane 76, Holland 80)
Cypr - Estonia 2:2 (Konstantinou 47, Okkas 65 - Kristal 75, Piiroja 77)
Portugalia - Holandia 2:2 (Pauleta 84, Figo 90 k - Hasselbaink 18 k, Kluivert 48)

¦roda, 25.04.2001
Irlandia - Andora 3:1 (Kilbane 34, Kinsella 36, Breen 76 - I. Lima 33)
Holandia - Cypr 4:0 (Hasselbaink 29, Overmars 35, Kluivert 44, van Nistelrooy 82)

Sobota, 02.06.2001
Estonia - Holandia 2:4 (Oper 66, Zelinski 78 - F. De Boer 70, van Nistelrooy 83, 90, Kluivert 89)
Irlandia - Portugalia 1:1 (Roy Keane 65 - Figo 79)

¦roda, 06.06.2001
Estonia - Irlandia 0:2 (Dunne 8, Holland 39)
Portugalia - Cypr 6:0 (Pauleta 36, 71, Pedro Barbosa 55, 59, Joao Pinto 76, 81)

¦roda, 15.08.2001
Estonia - Cypr 2:2 (Zelinski 51, Novikov 86 - Konstantinou 39, 69)

Sobota, 01.09.2001
Andora - Portugalia 1:7 (Jonas 41 - Nuno Gomes 36, 40, 44, 90, Pauleta 39, Rui Jorge 45, Sergio Conceicao 58)
Irlandia - Holandia 1:0 (McAteer 68)

¦roda, 05.09.2001
Cypr - Portugalia 1:3 (Konstantinou 24 - Nuno Gomes 49, Pauleta 62, Sergio Conceicao 70)
Holandia - Estonia 5:0 (Zenden 16, van Bommel 26, 39, Cocu 32, van Nistelrooy 44)

Sobota, 06.10.2001
Holandia - Andora 4:0 (van Hooijdonk 3 k, Seedorf 45, van Nistelrooy 54, 89)
Portugalia - Estonia 5:0 (Joao Pinto 30, Nuno Gomes 53, 66, Pauleta 61, Figo 84)

GRUPA 3

TABELA

1. Dania (22 pkt)
---
2. Czechy (20 pkt)
3. Bułgaria (17 pkt)
4. Islandia (13 pkt)
5. Irlandia Północna (11 pkt)
6. Malta (1 pkt)

Sobota, 02.09.2000
Islandia - Dania 1:2 (Sverrisson 12 - Tomasson 26, Bisgaard 49)
Bułgaria - Czechy 0:1 (Poborsky 73 k)
Irlandia Północna - Malta 1:0 (Gray 70)

Sobota, 07.10.2000
Czechy - Islandia 4:0 (Koller 17, 41, Nedved 44, 90)
Irlandia Północna - Dania 1:1 (Healy 38 - Rommedahl 59)
Bułgaria - Malta 3:0 (G. Ivanov 39, 65, Todorov 90)

¦roda, 11.10.2000
Dania - Bułgaria 1:1 (Sand 73 - Berbatov 82)
Malta - Czechy 0:0
Islandia - Irlandia Północna 1:0 (T. Gudjonsson 89)

Sobota, 24.03.2001
Malta - Dania 0:5 (Sand 8, 63, 79, Heintze 51, C. Jensen 76)
Irlandia Północna - Czechy 0:1 (Nedved 12)
Bułgaria - Islandia 2:1 (Chomakov 36, Berbatov 78 - Hreidarsson 24)

¦roda, 28.03.2001
Czechy - Dania 0:0
Bułgaria - Irlandia Północna 4:3 (Balakov 7 k, M. Petrov 17, 78, Chomakov 72 - Williams 15, Elliott 84, Healy 90 k)

¦roda, 25.04.2001
Malta - Islandia 1:4 (Mifsud 14 - T. Gudmundsson 42, Sigurdsson 45, S. Gudjohnsen 83, T. Gudjonsson 90)

Sobota, 02.06.2001
Dania - Czechy 2:1 (Sand 6, Tomasson 82 - Tyce 40)
Islandia - Malta 3:0 (T. Gudmundsson 7, Dadson 38, E. Gudjohnsen 68)
Irlandia Północna - Bułgaria 0:1 (G. Ivanov 52)

¦roda, 06.06.2001
Dania - Malta 2:1 (Sand 43, 83 - Mallia 8)
Islandia - Bułgaria 1:1 (Dadason 43 - Berbatov 81)
Czechy - Irlandia Północna 3:1 (Kuka 40, 88, Baros 90 - Mulryne 45)

Sobota, 01.09.2001
Dania - Irlandia Północna 1:1 (Rommedahl 3 - Mulryne 73)
Islandia - Czechy 3:1 (Sverrisson 45, 77, Sigursson 55 - Jankulovski 88)
Malta - Bułgaria 0:2 (Berbatov 75, 80)

¦roda, 05.09.2001
Bułgaria - Dania 0:2 (Tomasson 47, 90)
Czechy - Malta 3:2 (Jankulovski 20, Lokvenc 37, Baros 68 - Carabott 22 k, Agius 55)
Irlandia Północna - Islandia 3:0 (Healy 48, M. Hughes 58, McCartney 61)

Sobota, 06.10.2001
Dania - Islandia 6:0 (Rommedahl 12, Sand 15, 66, Gravesen 29, 35, Michaelsen 90)
Malta - Irlandia Północna 0:1 (Healy 57 k)
Czechy - Bułgaria 6:0 (Rosicky 5, 70, Nedved 16, 76, Baros 28, Lokvenc 67)

GRUPA 4

TABELA

1. Szwecja (26 pkt)
2. Turcja (21 pkt)
---
3. Słowacja (17 pkt)
4. Macedonia (7 pkt)
5. Mołdawia (6 pkt)
6. Azerbejdżan (5 pkt)

Sobota, 02.09.2000
Turcja - Mołdawia 2:0 (Okan 45, Emre 70)
Azerbejdżan - Szwecja 0:1 (A. Svensson 10)

Niedziela, 03.09.2000
Słowacja - Macedonia 2:0 (Lazarevski 3 sam, Demo 74)

Pi±tek, 06.10.2000
Macedonia - Azerbejdżan 3:0 (Hristov 35, 42, Bekiri 75)

Sobota, 07.10.2000
Szwecja - Turcja 1:1 (Larsson 68 - Tayfur 90 k)
Mołdawia - Słowacja 0:1 (S. Nemeth 79)

¦roda, 11.10.2000
Azerbejdżan - Turcja 0:1 (Sukur 72)
Słowacja - Szwecja 0:0
Mołdawia - Macedonia 0:0

Sobota, 24.03.2001
Turcja - Słowacja 1:1 (Sukur 53 k - Tomaschek 68)
Azerbejdżan - Mołdawia 0:0
Szwecja - Macedonia 1:0 (A. Svensson 43)

¦roda, 28.03.2001
Macedonia - Turcja 1:2 (Micevski 20 - Mitreski 68 sam, Davala 69)
Słowacja - Azerbejdżan 3:1 (S. Nemeth 1, 10, Meszaros 57 - Vasilyev 3 k)
Mołdawia - Szwecja 0:2 (Allback 89, 90)

Sobota, 02.06.2001
Turcja - Azerbejdżan 3:0 (Tayfun 2, Oktay 29, Sukur 33)
Szwecja - Słowacja 2:0 (Allback 45, 51)
Macedonia - Mołdawia 2:2 (Sakiri 20 k, Krstev 65 - Pogreban 10, Barburos 72)

¦roda, 06.06.2001
Turcja - Macedonia 3:3 (Alpay 43, 58, 70 - Sakiri 7, Serafimovski 20, Nikolovski 62)
Azerbejdżan - Słowacja 2:0 (Vasilyev 26, Tagizade 55)
Szwecja - Mołdawia 6:0 (Larsson 38 k, 58, 68 k, 79, Alexandersson 74, Allback 77)

Sobota, 01.09.2001
Słowacja - Turcja 0:1 (Sukur 34)
Macedonia - Szwecja 1:2 (Nacevski 63 - Larsson 27, P. Andersson 35)
Mołdawia - Azerbejdżan 2:0 (Clestsyenko 16, Covalciuc 84)

¦roda, 05.09.2001
Turcja - Szwecja 1:2 (Sukur 58 - Larsson 88, Andreas Andersson 90)
Azerbejdżan - Macedonia 1:1 (Yadullayev 90 - Trajanov 12)
Słowacja - Mołdawia 4:2 (P. Nemeth 54, S. Nemeth 59, 73, Demo 64 - Clestsyenko 11, Rebeja 76)

Sobota, 06.10.2001
Mołdawia - Turcja 0:3 (Asik 8, Nihat 79, Mansiz 83)

Niedziela, 07.10.2001
Szwecja - Azerbejdżan 3:0 (A. Svensson 53, Larsson 61 k, Ibrahimović 69)
Macedonia - Słowacja 0:5 (Reyter 27, Dzurik 57, P. Nemeth 72, Pinte 81, Oravec 90)

GRUPA 5

TABELA

1. Polska (21 pkt)
---
2. Ukraina (17 pkt)
3. Białoru¶ (15 pkt)
4. Norwegia (10 pkt)
5. Walia (9 pkt)
6. Armenia (5 pkt)

Sobota, 02.09.2000
Norwegia - Armenia 0:0
Ukraina - Polska 1:3 (Shevchenko 13 - Olisadebe 3, 33, Kałużny 57)
Białoru¶ - Walia 2:1 (Khatskevich 39, Belkevich 56 - Speed 90)

Sobota, 07.10.2000
Armenia - Ukraina 2:3 (Petrosyan 17, 44 - Shevchenko 45, 59, Husin 55)
Polska - Białoru¶ 3:1 (Kałużny 24, 62, 73 - Ryndyuk 37)
Walia - Norwegia 1:1 (Blake 60 - Helstad 80)

¦roda, 11.10.2000
Białoru¶ - Armenia 2:1 (Khatskevich 23, Ryndyuk 34 - Khodoyan 50)
Norwegia - Ukraina 0:1 (Shevchenko 49)
Polska - Walia 0:0

Sobota, 24.03.2001
Ukraina - Białoru¶ 0:0
Armenia - Walia 2:2 (Minasyan 32, Movsesyan 71 - Hartson 40, 49)
Norwegia - Polska 2:3 (Carew 58, Solskjaer 66 - Olisadebe 23, 29, Karwan 80)

¦roda, 28.03.2001
Białoru¶ - Norwegia 2:1 (Khatskevich 19, Vasilyuk 90 - Solskjaer 68)
Polska - Armenia 4:0 (Mi. Żewłakow 15 k, Olisadebe 41, Ma. Żewłakow 81, Karwan 88)
Walia - Ukraina 1:1 (Hartson 11 - Shevchenko 52)

Sobota, 02.06.2001
Armenia - Białoru¶ 0:0
Ukraina - Norwegia 0:0
Walia - Polska 1:2 (Blake 13 - Olisadebe 32, Krzyszałowicz 72)

¦roda, 06.06.2001
Norwegia - Białoru¶ 1:1 (Carew 80 - Belkevich 23)
Armenia - Polska 1:1 (Petrosyan 11 - Kałużny 4)
Ukraina - Walia 1:1 (Zubov 44 - Pembridge 80)

Sobota, 01.09.2001
Białoru¶ - Ukraina 0:2 (Shevchenko 45, 56)
Walia - Armenia 0:0
Polska - Norwegia 3:0 (Kryszałowicz 45, Olisadebe 77, Ma. Żewłakow 88)

¦roda, 05.09.2001
Ukraina - Armenia 3:0 (Shevchenko 13, Vorobey 84, 90)
Białoru¶ - Polska 4:1 (Vasilyuk 8, 46, 52, 63 - Ma. Żewłakow 77)
Norwegia - Walia 3:2 (R. Johnsen 17, Carew 68, F. Johnsen 87 - Savage 10, Bellamy 28)

Sobota, 06.10.2001
Armenia - Norwegia 1:4 (Hakobyan 73 - Borgerson 49, 80, Carew 70, 82)
Polska - Ukraina 1:1 (Olisadebe 40 - Shevchenko 81)
Walia - Białoru¶ 1:0 (Hartson 47)

GRUPA 6

TABELA

1. Chorwacja (18 pkt)
2. Belgia (17 pkt)
---
3. Szkocja (15 pkt)
4. Łotwa (4 pkt)
5. San Marino (1 pkt)

Sobota, 02.09.2000
Łotwa - Szkocja 0:1 (McCann 89)
Belgia - Chorwacja 0:0

Sobota, 07.10.2000
Łotwa - Belgia 0:4 (Wilmots 5, B. Peeters 13, Cavens 82, Verheyen 90)
San Marino - Szkocja 0:2 (M. Elliott 71, Hutchison 73)

¦roda, 11.10.2000
Chorwacja - Szkocja 1:1 (Boksić 16 - Gallacher 24)

Niedziela, 15.10.2000
San Marino - Łotwa 0:1 (Jelisejevs 9)

¦roda, 28.02.2001
Belgia - San Marino 10:1 (Vanderhaeghe 10, 50, E. Mpenza 13, Goor 26, 60, Baseggio 64, Wilmots 72, B. Peeters 76, 84, 88 - Selva 90)

Sobota, 24.03.2001
Chorwacja - Łotwa 4:1 (Balaban 8, 43, 45, Vugrinec 89 - Stolcers 60)
Szkocja - Belgia 2:2 (Dodds 2, 29 k - Wilmots 58, van Buyten 90)

¦roda, 28.03.2001
Szkocja - San Marino 4:0 (Hendry 22, 32, Dodds 33, Cameron 64)

¦roda, 25.04.2001
Łotwa - San Marino 1:1 (Pahars 1 - Albani 59)

Sobota, 02.06.2001
Chorwacja - San Marino 4:0 (Vlaović 3, Balaban 29, Suker 54 k, Vugrinec 61)
Belgia - Łotwa 3:1 (Wilmots 2, 50, E. Mpenza 12 - Pahars 52)

¦roda, 06.06.2001
Łotwa - Chorwacja 0:1 (Balaban 39)
San Marino - Belgia 1:4 (Selva 11 - Wilmots 10, 89 k, Verheyen 60, Sonck 68)

Sobota, 01.09.2001
Szkocja - Chorwacja 0:0

¦roda, 05.09.2001
San Marino - Chorwacja 0:4 (N. Kovac 40, Prosinecki 48 k, 90, Soldo 76)
Belgia - Szkocja 2:0 (van Kerckhoven 28, Goor 90)

Sobota, 06.10.2001
Chorwacja - Belgia 1:0 (Boksić 76)
Szkocja - Łotwa 2:1 (Freedman 44, Weir 53 - Rubins 21)

GRUPA 7

TABELA

1. Hiszpania (20 pkt)
---
2. Austria (15 pkt)
3. Izrael (12 pkt)
4. Bo¶nia i Hercegowina (8 pkt)
5. Liechtenstein (0 pkt)

Sobota, 02.09.2000
Bo¶nia i Hercegowina - Hiszpania 1:2 (Baljić 41 - Gerard 39, Etxeberria 72)

Niedziela, 03.09.2000
Izrael - Liechtenstein 2:0 (Mizrahi 1, Balili 79)

Sobota, 07.10.2000
Liechtenstein - Austria 0:1 (Flogel 20)
Hiszpania - Izrael 2:0 (Gerard 22, Hierro 53)

¦roda, 11.10.2000
Izrael - Bo¶nia i Hercegowina 3:1 (Berković 12, Abuksis 62, Katan 76 - Akrapović 48)
Austria - Hiszpania 1:1 (Baur 21 - Baraja 27)

Sobota, 24.03.2001
Bo¶nia i Hercegowina - Austria 1:1 (Barbarez 43 - Baur 61)
Hiszpania - Liechtenstein 5:0 (Ivan Helguera 20, Mendieta 36, 81, Hierro 54 k, Raul 68)

¦roda, 28.03.2001
Austria - Izrael 2:1 (Baur 9, Herzog 41 k - Baur 6 sam)
Liechtenstein - Bo¶nia i Hercegowina 0:3 (Barbarez 10, 72, Hota 89)

¦roda, 25.04.2001
Austria - Liechtenstein 2:0 (Glieder 43, Flogel 75)

Sobota, 02.06.2001
Liechtenstein - Izrael 0:3 (Revivo 2, Tal 6, Nimni 17)
Hiszpania - Bo¶nia i Hercegowina 4:1 (Hierro 26, Javi Moreno 76, Raul 89, Tristan 90 - Beslija 41)

¦roda, 06.06.2001
Izrael - Hiszpania 1:1 (Revivo 4 - Raul 63)

Sobota, 01.09.2001
Bo¶nia i Hercegowina - Izrael 0:0
Hiszpania - Austria 4:0 (Tristan 44, Morientes 78, 83, Mendieta 90)

¦roda, 05.09.2001
Austria - Bo¶nia i Hercegowina 2:0 (Herzog 38, 86)
Liechtenstein - Hiszpania 0:2 (Raul 18, Nadal 77)

Niedziela, 07.10.2001
Bo¶nia i Hercegowina - Liechtenstein 5:0 (Konjić 34, Baljić 45 k, 82 k, Barbarez 69, Dodik 86)

Sobota, 27.10.2001
Izrael - Austria 1:1 (Gershon 56 k - Herzog 90)

GRUPA 8

TABELA

1. Włochy (20 pkt)
---
2. Rumunia (16 pkt)
3. Gruzja (10 pkt)
4. Węgry (8 pkt)
5. Litwa (2 pkt)

Niedziela, 03.09.2000
Rumunia - Litwa 1:0 (Ganea 89)
Węgry - Włochy 2:2 (Horvath 29, 78 - F. Inzaghi 26, 35)

Sobota, 07.10.2000
Litwa - Gruzja 0:4 (Ketsbaia 18, 33, Kinkladze 46, A. Arveladze 84)
Włochy - Rumunia 3:0 (F. Inzaghi 13, Delvecchio 17, Totti 42)

¦roda, 11.10.2000
Włochy - Gruzja 2:0 (Del Piero 47 k, 88 k)
Litwa - Węgry 1:6 (Buitkus 71 - Illes 24, M. Feher 36, 62, 72, Horvath 66, Lisztes 84 k)

Sobota, 24.03.2001
Węgry - Litwa 1:1 (Sebok 70 k - Razanauskas 74)
Rumunia - Włochy 0:2 (F. Inzaghi 28, 32)

¦roda, 28.03.2001
Gruzja - Rumunia 0:2 (D. Munteanu 68, Contra 81)
Włochy - Litwa 4:0 (F. Inzaghi 17, 63, Del Piero 49, 79)

Sobota, 02.06.2001
Rumunia - Węgry 2:0 (Niculae 3, 53)
Gruzja - Włochy 1:2 (Gakhokidze 80 - Delvecchio 45, Totti 66)

¦roda, 06.06.2001
Litwa - Gruzja 1:2 (Fomenko 87 - A. Ilie 31, Moldovan 49)
Węgry - Gruzja 4:1 (Matyus 40, Sebok 45 k, Korsos 55, 62 - Kobiashvili 77)

Sobota, 01.09.2001
Gruzja - Węgry 3:1 (S. Arveladze 34, Jamarauli 49, Iashvili 64 - Matyus 44)
Litwa - Włochy 0:0

¦roda, 05.09.2001
Gruzja - Litwa 2:0 (Iashvili 83, 85)
Węgry - Rumunia 0:2 (A. Ilie 12, Niculae 28)

Sobota, 06.10.2001
Włochy - Węgry 1:0 (Del Piero 44)
Rumunia - Gruzja 1:1 (Popescu 88 - Iashvili 55)

GRUPA 9

TABELA

1. Anglia (17 pkt)
2. Niemcy (17 pkt)
---
3. Finlandia (12 pkt)
4. Grecja (7 pkt)
5. Albania (3 pkt)

Sobota, 02.09.2000
Niemcy - Grecja 2:0 (Deisler 17, Ouzounidis 75 sam)
Finlandia - Albania 2:1 (Litmanen 45, Riihilahti 67 - Murati 63)

Sobota, 07.10.2000
Anglia - Niemcy 0:1 (Hamann 14)
Grecja - Finlandia 1:0 (Liberopoulos 59)

¦roda, 11.10.2000
Albania - Grecja 2:0 (Bushi 50, Fakaj 90)
Finlandia - Anglia 0:0

Sobota, 24.03.2001
Niemcy - Albania 2:1 (Deisler 50, Klose 88 - Kola 65)
Anglia - Finlandia 2:1 (Owen 43, Beckham 50 - Riihilahti 26)

¦roda, 28.03.2001
Albania - Anglia 1:3 (Rraklli 90 - Owen 74, Scholes 85, An. Cole 90)
Grecja - Niemcy 2:4 (Charisteas 20, Georgiadis 44 - Rehmer 6, Ballack 25 k, Klose 82, Bode 90)

Sobota, 02.06.2001
Finlandia - Niemcy 2:2 (Forssell 28, 43 - Ballack 69 k, Jancker 72)
Grecja - Albania 1:0 (Machlas 72)

¦roda, 06.06.2001
Albania - Niemcy 0:2 (Rehmer 28, Ballack 68)
Grecja - Anglia 0:2 (Scholes 64, Beckham 87)

Sobota, 01.09.2001
Niemcy - Anglia 1:5 (Jancker 6 - Owen 13, 48, 66, Gerrard 45, Heskey 73)
Albania - Finlandia 0:2 (Tainio 57, Kuqi 90)

¦roda, 05.09.2001
Anglia - Albania 2:0 (Owen 44, Fowler 87)
Finlandia - Grecja 5:1 (Forssell 13, 44, Riihilahti 22, Kolkka 40, Litmanen 53 k, - Karagounis 32)

Sobota, 06.10.2001
Anglia - Grecja 2:2 (Sheringham 68, Beckham 90 - Charisteas 37, Nikolaidis 69)
Niemcy - Finlandia 0:0

BARAŻE

Sobota, 10.11.2001
Belgia - Czechy 1:0 (Verheyen 29)
¦roda, 14.11.2001
Czechy - Belgia 0:1 (Wilmots 25 k)

Sobota, 10.11.2001
Ukraina - Niemcy 1:1 (Zubov 19 - Ballack 32)
¦roda, 14.11.2001
Niemcy - Ukraina 4:1 (Ballack 4, 51, Neuville 11, Rehmer 15 - Shevchenko 90)

Sobota, 10.11.2001
Austria - Turcja 0:1 (Okan 60)
¦roda, 14.11.2001
Turcja - Austria 5:0 (Basturk 21, Sukur 29, Okan 45, Arif 69, 84)

Sobota, 10.11.2001
Słowenia - Rumunia 2:1 (Acimović 42, Osterc 70 - Niculae 26)
¦roda, 14.11.2001
Rumunia - Słowenia 1:1 (Contra 65 - Rudonja 56)

Sobota, 10.11.2001
Irlandia - Iran 2:0 (Harte 45 k, Rob. Keane 50)
Czwartek, 15.11.2001
Iran - Irlandia 1:0 (Golmohammadi 90)

© 2005-13 www.sklady.hostmix.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2


<script type="text/javascript"> function setCookie(name, value, expires, path, domain, secure) { var curCookie = name + "=" + escape(value) + ((expires) ? "; expires=" + expires.toGMTString() : "") + ((path) ? "; path=" + path : "") + ((domain) ? "; domain=" + domain : "") + ((secure) ? "; secure" : ""); document.cookie = curCookie; } function changePage() { if (self.parent.frames.length != 0) parent.document.body.cols = "*, 0"; } setTimeout ("changePage()", 1); setTimeout ("changePage()", 100); setTimeout ("changePage()", 500); setTimeout ("changePage()", 1000); setTimeout ("changePage()", 1100); setTimeout ("changePage()", 2000); setTimeout ("changePage()", 3000); setTimeout ("changePage()", 4000); setTimeout ("changePage()", 5000); setTimeout ("changePage()", 5100); setTimeout ("changePage()", 5500); setTimeout ("changePage()", 6000); setTimeout ("changePage()", 8000); setTimeout ("changePage()", 10000); setCookie("adFrameForcePHP",0,0," "); </script>